Mijlocaşul Răzvan Marin şi-a exprimat satisfacţia pentru că a reuşit să marcheze pentru Cagliari în meciul cu Parma, scor 3-2, din Serie A.

Distribuie pe Facebook Distribuie pe X Distribuie pe Email

„Ce sentiment minunat să înscrii din nou în Serie A, mai ales când echipa câştigă meciul. Mare luptă până la final, va urma!”, a scris Marin în social media.

7 octombrie - Eveniment Profit Energy.forum
15 octombrie - Eveniment Profit Health.forum
31 octombrie - Maratonul de Educație Financiară
5 noiembrie - Gala Profit - Povești cu Profit... Made in Romania

Echipa italiană Parma a pierdut, luni seară, pe teren propriu, scor 2-3, cu formaţia sardă Cagliari, în etapa a şasea din Serie A. Dennis Man a marcat al treilea său gol stagional, iar Răzvan Marin a înscris pentru prima oară în acest sezon.

În minutul 73 Răzvan Marin a intrat pe teren, în echipa lui Cagliari, şi a marcat în minutul 75 cu un şut superb, la vinclu.